הדפסת חשבוניות ומסמכים חשבונאיים לעסק

הדפסה של חשבוניות, קבלות וכרטיסי ביקור, מסמלת אולי יותר מכל, את השלבים הראשונים של כל תהליך הקמת עסק. את העסק שלכם אתם מקימים למטרה אחת ברורה: להרוויח כסף. כדי להרוויח כסף אתם צריכים לקבל תשלומים מלקוחות, וכדי לקבל תשלומים מלקוחות, אתם חייבים להיות מסוגלים להוציא להם חשבונית מס וקבלה כחוק. הדפסת חשבוניות היא למעשה שלב הכנה, שיאפשר לכם לקבל תשלום בבוא העת, וגם את השלב הזה צריך לתכנן היטב, על מנת להבטיח שהוא משרת אתכם כנדרש, בהתאם לסוג הפעילות העסקית שעבורה נועדו החשבוניות.

הדפסת חשבוניות – תכנון פורמט החשבונית

התהליך של הדפסת חשבוניות הוא תהליך פשוט ומהיר, ואין צורך להסתבך יתר על המידה בתכנון ומחשבה. יחד עם זאת, כאשר אתם מזמינים את השירות, אתם רוצים להבטיח שספק שירות הדפוס מבין היטב מהו העסק שעבורו מודפסות החשבוניות, ומהו הפורמט המתאים ביותר לשם כך. תיאור המוצר, מספר היחידות, מספר קטלוגי, שם המוצר, סכום לפני מע"מ, סכום אחרי מע"מ, סה"כ וכן הלאה, כל אלה הם נתונים שעשויים להופיע כולם על חשבוניות בעסקים מסוימים, בעוד שבעסקים אחרים יופיעו רק חלק מהנתונים הללו. כך למשל, אם העסק שלכם הוא עסק יצרני, המייצר מוצר אחד בלבד, אתם לא זקוקים למספר קטלוגי, ותיאור המוצר הוא קבוע. כל שאתם צריכים לציין הוא מספר היחידות, הכמות והמחיר. את הפרטים האלה אתם צריכים להביא לידי ביטוי בחשבונית שלכם.

זקוקים להדפיס חשבוניות? לחצו כאן

מסמכים משלימים לחשבונית המס

כמו כן, כאשר אתם מזמינים שירות הדפסת חשבוניות, אתם רוצים לבחון עם רואה החשבון שלכם מהם המסמכים הנוספים שאתם עשויים להזדקק להם בהתאם לסוג העסק שלכם. שלושת סוגי המסמכים המרכזיים שכנראה תזדקקו לכולם, כוללים: חשבונית מס, קבלה וחשבונית מס /קבלה. בנוסף, ייתכן שתצטרכו חשבון עסקה, חשבונית זיכוי, תעודת משלוח ועוד שורה של מסמכים חשבונאיים שנדרשים בסוגים מסוימים של עסקים. מה שחשוב להבין הוא, שכל אחד מהמסמכים האלה עשויים להידרש לכם על פי חוק, והדבר לא נתון לשיקולכם. על כן, לפני שאתם מזמינים שירות הדפסת חשבוניות, כדאי להתייעץ עם רואה החשבון ולערוך רשימה של כל המסמכים להם אתם זקוקים. הזמנת כל המסמכים במסגרת הזמנה אחת מאותו בית דפוס, תאפשר לכם ליהנות ממחיר כולל נמוך יותר, לעומת המקרה של הזמנה מבתי דפוס שונים וכשכל פעם אתם מזמינים סוג אחר של מסמכים, כי לא חשבתם על הדברים מראש כפי שצריך.

עסקים