איך למצוא נכס מסחרי מניב למכירה האידאלי בשבליכם?

אתם מחפשים נכס שתוכלו לקנות בסכום לא גבוה מדי, אבל ליהנות מתזרים חודשי של הכנסות משכירות לאורך שנים ארוכות. אתם רוצים שהנכס הזה יהיה יציב, שהמחיר שלו לא יהיה תנודתי מדי לאורך השנים, ושיוכל גם ליהנות מרמת ביקוש קבועה יחסית לאורך השנים. במילים אחרות אתם מחפשים נכס מסחרי מניב למכירה ואתם רק צריכים לבחור את הנכס הנכון מתוך שלל הנכסים המפורסמים בכל יום בשוק.

 

מהו נכס מסחרי מניב למכירה?

כדי להבין את המשמעות של נכס מסחרי מניב למכירה, הבה נפרק את הביטוי לגורמים המרכזיים שבו. נכס מסחרי הוא נכס המיועד לשרת את המגזר העסקי מסחרי – משרד, חנות, מחסן, שטח דוכן פופאפ בקניון וכדומה. המשמעות של המונח מניב היא שאתם מתכוונים לרכוש את הנכס ולהשכיר אותו בכדי ליהנות מתזרים חודשי של הכנסות משכירות. שימו לב שהנכס עצמו אינו מניב בהגדרה. אתם הם אלה שקובעים האם ההשקעה שלכם היא השקעה מניבה. את הנכס תוכלו להשכיר במודל המניב או למכור במודל פליפ, ולכן ההחלטה על כך שמדובר בהשקעה מניבה היא החלטה שלכם ותוכלו לקבל אותה עבור כל נכס מסחרי שתבחרו.

נכס מסחרי מניב למכירה

מה חשוב בבחירת נכס כזה?

כאשר אתם יוצאים למשימה של מציאת נכס מסחרי מניב למכירה, חשוב שתבחנו עם עצמכם מהם הפרמטרים החשובים לכם ביותר, ולא תמיד גובה התשואה הוא הפרמטר החשוב ביותר לכולם. כך למשל, ייתכן שמה שחשוב לכם היא היציבות בהשכרת הנכס. אתם רוצים למצוא מוסד כמו בנק או חברת ביטוח שישכירו את הנכס למשך שנים ואפילו עשורים מבלי שתצטרכו להתעסק בהשכרת הנכס בכל שנה או שנתיים. במקרה כזה ייתכן שתצטרכו להתפשר מעט על השכר החודשי ובהתאם לכך גם על התשואה שתוכלו להפיק מההשקעה, אך לפחות תוכלו להתנהל בראש שקט ורגוע לאורך השנים.

כאמור, בבחירת נכס מסחרי מניב למכירה עליכם לקחת בחשבון את השיקולים הללו מראש, שכן ישנם נכסים שמתאימים יותר להשקעות סולידיות ורגועות לאורך זמן, בעוד אחרים יכולים לייצר לכם תשואות גבוהות במיוחד אך דורשות מעורבות מתמדת ועבודה במשרה מלאה סביב ניהול ההשקעה, מה שלא בטוח שמתאים לכם.

 

ככלל, אם אין לכם ניסיון וידע בתחום השקעות הנדל”ן בכלל והשקעות בנדל”ן מסחרי בפרט, אתם רוצים לבצע את החיפוש, האיתור והבחירה בנכס הנדל”ן שלכם להשקעה, בסיוע גורם מקצועי המתמחה בתחום זה ויכול להוביל אתכם לנכס המתאים לכם ביותר לא רק בהיבט התשואה, אלא בכל היבט אחר שחשוב לכם אישית.

נדלן