המדריך לבחירת דלתות כניסה לבית

דלתות כניסה לבית מהוות את אחד מהאלמנטים הראשונים שאנשים נתקלים בהם, כך שעיצוב דלת הכניסה לבית הוא מהותי, ולפעמים אפילו כדאי להתחשב בעיצוב של החצר שלכם, ובעיצוב הכללי שסובב את ביתכם (מבחינת הנוף והסביבה).

קיימות אופציות רבות ומגוונות עבור דלתות כניסה לבית שיהיו מעוצבות ונעימות ביותר למראה. כשאתם בוחרים את דלת הכניסה לביתכם, מומלץ להתחשב בכל מיני פרמטרים שונים שעשויים להשפיע על הנראות הכללית של ביתכם, כמו למשל: סגנון הריהוט שקיים בחצר הבית (במידה ונדרשת התקנת דלת בבית פרטי), אופי סביבת המגורים ועוד. במקרים מסוימים, אנשים אפילו שוכרים את שירותיהם של אדריכלי נוף ומעצבי פנים בכדי ליצור את התמונה השלמה של כניסה לבית מעוצבת ומזמינה.

באיזו דלת כניסה לבית בוחרים?

עבור אנשים אשר תרים אחר תחושת ביטחון מוגברת, קיימת האופציה של התקנת דלת כניסה לבית שתחת קטגורית “דלתות כניסה ביטחון”. מעבר לכך שתוכלו לבחור בסוגי מנעולים ונעילות שונות, תוכלו לקבל כאן דלתות בעלות מראה עם המון נוכחות.

חברת שערי ברכה מייצרת דלתות בהזמנה אישית, בין אם מדובר בהתאמה אישית של דלתות כניסה לבית, או שמא מדובר בהתאמה אישית של דלתות פנים לכל חדר וחדר בחללי הבית. בעזרת אומנות הנפחות בזכוכית, תוכלו ליצור התאמה מושלמת בין עיצוב הבית, לבין דלת כניסה לבית מעוצבת ובעלת חלונות זכוכית ופרזולים, או אולי גם ויטראז’ יפהפה שיקנה את המראה היוקרתי שאתם תרים אחריו.

שימו לב, ניתן ליצור חלונות וצוהרים בכל סוגי הדלתות וגם ויטראז’. צוות המומחים של דלתות שערי ברכה מתמחים בכל הקשור לעיצובי דלתות כניסה לבית בהזמנה אישית, כך שתוכלו להוציא את החזון שלכם לפועל ביתר קלות.

סוגי דלתות כניסה בהתאמה לחצר או ללובי

אחת הבחירות היפהפיות, שגם מתאימה רבות למגוון נופים רב, היא בחירת דלת העץ. כמה שזה קלאסי, זה לעולם לא נמאס על אף אחד. ניתן לבחור בדלת עם ציפוי עץ, אגוז אפריקאי, דלת וחצי-אלון ועוד. מדובר בבחירה מאוד פופולארית, אך יחד עם כך שהבחירה היא נפוצה, בד”כ אנשים לא מקבלים תחושה גנרית. כלומר, במילים אחרות, דלתות עץ מאוד שונות אחת מהשנייה בעיצובן ובסגנונן, כך שתוכלו לבחור בדלת שגם פופולארית וגם ייחודית.

דלתות עץ ודלתות ציפוי עץ, הן דלתות שמאוד מתאימות עבור התקנות בלובי של בניינים ומשרדים, והן עבור בבתים פרטיים שהדלת נושקת לחצר הבית. דלתות עץ מאוד מתאימות להתקנה בסביבה של צמחייה ירוקה ופרחים, דשא ופרגולות. במידה ויש לכם גם פרגולת עץ בחצר הבית, הרי שתוכלו להמשיך את קווי העיצוב הנוכחיים וליצור אחידות עיצובית יפהפייה בביתכם. אגב, כך נכון גם לגבי דק מעץ – אם יש דק מעץ בפתח הבית או בחצר, מומלץ לשקול התקנת דלת כניסה לבית מאותו חומר הגלם.

טובי הנגרים בארץ להתאמת דלת כניסה לבית

דלתות שערי ברכה היא חברה ישראלית, שמייצרת את הדלתות בהתאמה מלאה לבקשות ורצונות הלקוחות. כל הדלתות מיוצרות במפעל החברה אשר ממוקם בנצר סירני, והחברה מקפידה להעסיק אך ורק נגרי בוטיק מומלצים, שיודעים ומבינים מלאכת נגרות מה היא. עבודת נגרות בוטיק היא לא פחות מאשר אומנות, וכך החברה מתייחסת לכל פרויקט – כפרויקט אומנותי.

החברה תמיד משתדלת לבצע התאמות באופן מלא עבור בקשותיהם של לקוחותיה, ואתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות מומחיה בכדי ליצור התאמת דלת פנים ודלת כניסה לבית. מיותר לציין, אך נדגיש בכל זאת כי החברה תהיה שם עבורכם בכל שלבי התהליך מ-א’ ועד ת’.

עסקים