ניקיון אחרי שיפוץ – למה לבחור להשתמש בשירות כזה?
ניקיון אחרי שיפוץ
ניקיון אחרי שיפוץ

לאחר ניקיון הבית נהוג בדרך כלל להזמין את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית ומנוסה כדי לבצע ניקיון כללי של המקום שעבר שיפוץ. השיפוץ יכול להיות בחדר האמבטיה, קומה חדשה שנבנתה, חדר חדש שבניתם או אפילו דירה מלאה ששיפצתם לאחר שנים. עבודות השיפוץ משאירות אחריהן, אבק, לכלוך, פסולת, שבבי בטון ואבנים, ברגים ומסמרים ועוד. חשוב מאוד לנקות את המקום לא רק בשביל ההרגשה הטובה שלכם אלא גם לטובת הבריאות שלכם ושל בני הבית.

הנזק והלכלוך שנשארים אחרי השיפוץ:

ניקיון אחרי שיפוץ הוא חשוב מאוד כיוון שנותר המון לכלוך ופסולת שיכולים להוות נזק בריאותי לבני הבית ו/או לשוהים במקום. מלבד האבק שעשוי לגרום לבעיות נשימה יכולים להתפתח פטריות, עובש וחיידקים שונים. מזיקים שונים יכולים להימשך אל המקום ושבבים חדים של אבנים או שאריות ברגים/מסמרים יכולים להוות רצפה לא בריאה להליכה.

לא נעים להיכנס לחדר/דירה מלוכלכים:

לאחר השיפוץ המקום יהיה מלא אבק. אבק שתנשמו ועשוי לפגוע בבריאות שלכם. כמו כן – זה לא נעים להיכנס לחדר מלוכלך ומטונף כשריח הבנייה והעבודה עדיין נמצאים במקום. מומלץ לאוורר את החלל ולבצע ניקיון יסודי ואיכותי כדי לנקות את הלכלוך והאבק לגמרי, לדאוג לבישום נעים ולדאוג שאוויר נקי יכנס ויחליף את האוויר המאובק שמילא את החלל.

מה כולל השירות של ניקיון אחרי שיפוץ?

השירות יהיה כולל שימוש במכונת פוליש או מכונת שטיפה בלחץ מים. המכשיר המיוחד כולל מערכת יניקה של מים מהולים בסבון המיועדים לניקוי יסודי של הריצוף מכל האבק המצטבר שנצמד לרצפה. מומלץ גם לעבור בעדינות על הקירות ולנקות אותם מהאבק. חשוב לנקות את התריסים, החלונות והמסילות שלהם שבוודאי הצטבר גם שם אבק ולכלוך.

כללי