סוגי שיער בפאות

כפי שיש שיער בסגנונות רבים ברחבי העולם, גם כשבוחרים פאה הדילמה הזו בעודה קיימת. כדי לבחור את השיער המושלם צריך להכיר את סוגי השיער, מה המאפיינים של כל אחד מהם ומה הכי מתאים עבורך. בסופו של דבר עם מבחר כל כך רחב אין ספק שכולם ימצאו בדיוק את מה שהם צריכים.

מה קובע את הרכב הפאות?

יש הרבה פאות ברחבי העולם והן מגיעות ממקומות מרוחקים ביותר. הן מגיעות מאסיה, מאירופה, מדרום אמריקה ומאפריקה וכל סוג שיער אופייני בדרכו שלו. יש שיער פחות עבה ויש יותר עבה, יש שיער גלי ויש שיער חלק וכמובן שהגוונים ניתנים לשינוי רב. מה שקובע את ההבדלים האלו הוא בעיקר ההבדל הגנטי בין אנשים וכשם שליפנים יש שיער יותר חלק ולאפריקאים יש שיער יותר מתולתל, כך זה ממשיך עם קווים אופייניים לכל אזור גדול אחר בעולם.

סוגי שיער בפאות: הגלובליזציה במיטבה

  • השיער הראשון שנדבר עליו הוא השיער האירופאי ולא סתם הוא נבחר להיות ראשון, הוא גם מקום ראשון בביקוש. רוב השיער מגיע ממדינות מזרח אירופה ובעיקר רוסיה ואוקראינה אך כמובן שיש מקומות נוספים שתורמים שיער וכך ניתן ליהנות מסוגים שונים. השיער האירופאי בהיר וחלק.
  • שיער דרום אמריקאי הוא עוד אחד מהסוגים המוכרים ביותר שיש ולרוב מדובר בשיער ברזילאי. זהו שיער גלי עד מקורזל ויש לו ספקטרום רחב של צבעים מבהיר ועד כהה.
  • השיער האסיאתי פחות איכותי מסוגי השיער שצוינו עד כה אך גם המחיר זול יותר התאם. רוב השיער מגיע ממדינות כמו הודו וסין כאשר השיער ההודי הוא דק ויכול להגיע בצורה חלקה או גלית כאשר השיער הסיני כהה יותר ממנה.

שיער טבעי או שיער סינטטי?

כשאנו מדברים על סוגי שיער לפאות לחולים ולבריאים אנו חייבים לציין שיש שיערות שהן בכלל סינטטיות ולא אמיתיות. זהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר כשבוחרים פאה ולמרות המחירים הנמוכים של פאות סינטטיות חשוב לזכור שהן פחות איכותיות.

קניות