כך כבש יהודה אדלר את ענף הקרדיולוגיה העולמי

פרופסור יהודה אדלר זוכה בשנים האחרונות להערכה מקיפה לא רק בישראל אלא גם ברחבי העולם, זאת בשל הידע הרב, הניסיון וקידום הדור הצעיר. לאורך כל הקריירה שלו בתור קרדיולוג מילא אדלר תפקידים בכירים הכוללים בין היתר תפקידי ניהול וחברות במועצות מנהלים של גופי רפואה גדולים.

מעמד של מרצה בכיר בכנסים קרדיולוגיים

ההערכה לה זוכה פרופסור אדלר באה לידי ביטוי בכנסים קרדיולוגיים ברחבי העולם. בתקופה האחרונה קיבל אדלר תפקיד חדש הכולל אחריות רבה- קידום תחום מחלות קרום ושריר הלב לתחום מרכזי בענף הקרדיולוגיה באירופה.

פרופסור יהודה אדלר מתייחס לתפקיד החדש במלוא הרצינות ולראייה הוא משקיע זמן ניכר מזמנו במחקר במטרה לאפשר לקהל המטופלים שלו איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר.

רופא מסוג אחר

כאשר מדברים על פועלו של פרופסור יהודה אדלר, אחד הדברים הבולטים זה היחס שלו אל קהל המטופלים – ברור לכל כי אדלר אינו עוד מומחה אשר בלתי אפשרי ליצור עימו קשר אלא בדיוק להפך- הוא מבלה את מרבית זמנו עם המטופלים תוך מתן טיפולים בהתאם לטכניקות אשר פותחו על ידו. בשילוב עבודת מחקר מקיפה , ניתן בהחלט לראות כי אין מדובר כאן במקרה קלאסי של מומחה אשר אינו נותן תשומת לב למטופלים.

דואג לקדם את הדור הצעיר

לצד הערכה הרבה לה זוכה פרופסור אדלר, הוא מקפיד לקדם את הדור הצעיר מתוך מטרה להשאיר חותם משמעותי בענף הקרדיולוגיה. אדלר מאמין בטיפוחו של הדור הצעיר מתוך מטרה להפוך את ענף הקרדיולוגיה למוביל.

פרסום ספר בנושא מחלות קרום הלב

בתקופה האחרונה אדלר אינו נח על זרי הדפנה וזאת ניתן לראות באמצעות פרסום ספרו בנושא מחלות קרום הלב וכן גיבוש נייר עמדה בתחום לצד שיתופי פעולה עם גופי רפואה מובילים מכל העולם ובין היתר גם מיו קליניק בארצות הברית.

פרסום הספר מהווה חלק מפעילות ענפה של פרופסור יהודה אדלר אשר מאמין כי תחום הרפואה צריך לצעוד קדימה לטובת המטופלים ובאמצעות הכשרה מתקדמת של רופאים. האני מאמין שלו הוביל אותו אל הדרך בה הוא נמצא כיום ולהכרה לה הוא זוכה בארץ וברחבי העולם מטעם שורה של מומחים בענף הקרדיולוגיה.

חשיבות המחקר למען הדורות הבאים

אדלר רואה חשיבות רבה בפיתוח הדור הצעיר אשר לעיתים הרפואה אינה מעניקה לפעילות שלהם תשומת לב ראויה וכאן הוא נכנס לתמונה ואחראי על הקידום שלהם בענף הקרדיולוגיה.

בשל הניסיון הרב אשר צבר במהלך שנות הקריירה הענפה שלו אדלר מכיר היטב את המסלול של הקרדיולוג בתעשייה- רופאים רבים מגיעים בסופו של דבר אל שולחן הניתוחים בתור מנתחים בכירים, אבל בדרך החלק המחקרי נשכח. בשל כך, רואה אדלר חשיבות רבה לקידום המחקר בענף הקרדיולוגיה במטרה להציע לקהל המטופלים את הטיפול הטוב ביותר.

בריאות