ריפוד כורסאות בכל עיצוב שתבחרו

בעידן בו התרבות הצרכנית מעודדת אותנו להחליף את הסלון כל תקופה יחסית קצרה, ולקנות כל פריט שמראה טיפה סימני שחיקה, אנשים רבים מתקשים להבין למה בכלל קיים שירות ריפוד כורסאות, אבל אחרי שתקראו את השורות הבאות, תבינו שהסיבה לכך היא נעוצה בחוסר ההבנה לגבי עולם שחזור הריהוט והאפשרויות שהוא מציע. כשהכורסה הישנה שלכם כבר לא נראית כבעבר, אתם בהחלט יכולים לבחור באפשרות של החלפתה בכורסה חדשה, אבל אם מדובר בכורסה איכותית או עם ערך רגשי, אף כורסה זולה אחרת לא תוכל להציע לכם את אותו הערך. במרבית המקרים, שחיקה של כורסה היא למעשה שחיקה של ריפוד הכורסה, ואת זה אפשר לסדר בקלות באמצעות שירות ריפוד כורסאות.

מה ניתן לעשות באמצעות שירות ריפוד כורסאות?

שירות ריפוד כורסאות מאפשר לכם לקחת את הכורסה שלכם לכל כיוון שתרצו. אם אתם אוהבים את המראה המקורי של הכורסה, אם המראה הזה נושא עבורכם ערך רגשי גבוה, תוכלו פשוט לשחזר את הריפוד המקורי, ולעשות זאת אחד לאחד מבחינת גוון, מרקם וסוג בד. לחילופין, ריפוד הכורסה מעמיד לרשותכם את ההזדמנות לעשות גם שינוי במראה ואולי לעדכן את עיצוב הכורסה לסגנון יותר מודרני ועדכני. תוכלו לבחור כל ריפוד שתרצו, בכל גוון, בכל מרקם, בכל סוג בד, ואפילו לשלב בו עיטורים שיעניקו לכורסה שלכם מראה חדש לחלוטין. בין העיטורים אפשר למנות הוספת כפתורי עץ, פולימר או מתכת, הוספת תפרים בדוגמא קבועה מראש ויצירת מראה קפיטונאז’ בסגנון שנות ה-70.

האם ניתן לשנות גם את מבנה הכורסא?

התשובה היא כן, בהנחה שאנחנו מבינים מה המשמעות של שינוי מבנה הכורסא. מבחינת מבנה המסגרת הקשיחה של הכורסה, במסגרת שירות ריפוד כורסאות, לרוב מסגרת זו לא ניתנת לשינוי. יחד עם זאת, בכל הקשור לריפוד הכורסה תוכלו לערוך כל שינוי שתרצו, לרבות הוספת חומר מילוי באזור משענות הידיים, הוספת חומר מילוי או הקשחה של המושב והמשענת, יצירת עיצובים מעוגלים, מובלטים או שטוחים וכל שינוי אחר שניתן לעשות באמצעות הוספה או גריעה של חומרי מילוי מתחת לריפוד. אם אתם רוצים לערוך שינוי מקיף יותר במבנה הכורסא, באופן שישפיע גם על המסגרת הקשיחה, תוכלו להיעזר בשירותים מתאימים של שחזור רהיטים, במסגרתם תוכלו לשנות אלמנטים מרכזיים במסגרת הכורסה ולחדש את הצבע והמראה שלה. בסופו של התהליך, תהיה בידיכם כורסה חדשה לחלוטין, על פי העיצוב המועדף עליכם ובאותה איכות של הכורסה המקורית, מבלי שאתם צריכים להתפשר על כורסה זולה ופשוטה יותר, רק כי אתם קונים אותה חדשה.

קניות