ריפוד כסאות – מעניקים לכיסא חיים חדשים לגמרי

אחד התחומים בהם יכול ריפוד מחדש להיות מאוד אפקטיבי בחידוש רהיטים, הוא התחום של ריפוד כסאות. בבתים רבים בישראל, ניתן למצוא כסאות בעלי מראה עתיק ואותנטי, שזה יהיה פשוט פשע להשליך אותם אל פח האשפה ולהחליפם עם כסאות חדשים בעיצוב יותר מודרני. בהתאם לכך, בבתים רבים ניתן למצוא את אותם כסאות עתיקים, אחרי שעברו תהליך ריפוד מחדש, תהליך שנחשב לפשוט ביותר בכל עולם הריפוד, לבטח פשוט יותר משירות ריפוד ספות וריפוד סלונים. היופי הוא א’ בקלות הביצוע, וב’ בקלות שינוי המראה של מסגרת הכיסא – שני אלמנטים שמאפשרים לא רק לחדש את ריפוד הכיסא, אלא להעניק לו מראה חי ויצירתי עם שילובי צבעים ומרקמים מעניינים.

מדוע ריפוד כסאות נחשב לקל ופשוט יחסית?

בתהליכי ריפוד מחדש, כדוגמת ריפוד ספות, מבוצעת למעשה חשיפה של החלקים הפנימיים של הרהיט, באמצעות הסרת מעטפת הריפוד. כאשר מבוצע התהליך בספות או כורסאות למשל, החלקים הפנימיים של הרהיט הם חלק בלתי נפרד מהרהיט עצמו, ולא ניתן להפריד ביניהם. בתהליך של ריפוד כסאות, הסיפור שונה לגמרי מכיוון שניתן לנתק את מושב הכיסא ממסגרת הכיסא, ולעבוד עליו בצורה נוחה ומדויקת. בנוסף לכך, מאחר וקל לנתק את מושב הכיסא מן הכיסא, קל לשלב בתהליך גם חידוש של מסגרת הכיסא, כך שבתום התהליך מתקבל כיסא בעל מראה מחודש לחלוטין ועל פי בחירת והעדפת הלקוח בכל מובן אפשרי.

עיצוב כסאות בתהליך של ריפוד מחדש

מרבית ההזמנות של שירות ריפוד כסאות, מיועדות בדרך כלל לריפוד כסאות בעלי מראה עתיק, כסאות שיש להם ערך רגשי ומקום של קבע בנוף הביתי. המראה העתיק יכול אמנם לשדר ערכים של שחיקה, אך עם הטיפול הנכון, ניתן להפוך את כל כסא עתיק כזה, לפריט ריהוט יוצא דופן באמצעות ריפודו מחדש וטיפול מקיף במסגרת הכיסא. הסוד בחידוש הכיסא, ממש כמו בתהליך ריפוד ספות, הוא בגישה למשימה עם מקסימום יצירתיות, בכדי ליצור שילובים מעניינים ומנוגדים בין גווני המושב ובין גווני המסגרת, שימוש במרקמים וסוגי בד שמעניקים לכיסא אופי חדש לחלוטין וכדומה. כל האפשרויות האלה זמינות עבורכם, ובתנאי שאתם בוחרים בחברת הריפוד המתאימה, שיודעת להציע לכם לא רק את יכולות הביצוע הטכני, אלא גם את הערך המוסף של סיוע בתכנון ועיצוב הכיסא, והעמדה לרשותכם של כל החומרים ואמצעי העיצוב הנדרשים בכדי להשיג את המטרה העיצובית שהצבתם לעצמכם.

 

קניות